All for Joomla All for Webmasters

Hakkımızda

“ÖNCELİĞİMİZ MÜVEKKİLİMİZ, AMACIMIZ SONUCA ODAKLANMAKTIR”

VİZYONUMUZ

    Türkiye’de ve Diyarbakır özelinde  var olan hukuki yargılama süreçlerinde aktif  bir şekilde rol alarak “Geç Kalan Adalet Adaletsizliktir” ilkesiyle; meslek ilkeleri, dürüstlük, verimlilik, hakkaniyet, adil olmak gibi prensiplerimizden ödün vermeden, hukukun pasif bir nesnesi değil aktif ve hızlı  bir süjesi olarak yer almak, yıllara dayanan tecrübemiz ve çalışma kadromuzla müvekkillerimize en etkin hukuki çözümleri sunan global bir hukuk ofisi olmak.
    
    MEYA HUKUK olarak, hukuki sorunları ortadan kaldırmanın, öncelikle sorunla karşılaşmadan gereken tedbirlerin alınmasından geçtiğine inanarak ve müvekkillerimize ulusal ve uluslar arası alanda koruyucu bir hukuk danışmanlığı sağlamak.                    

MİSYONUMUZ

    Hukuk büromuzca ticari ve şahsi hayata dair sırların gizliliği prensibini ilke edinerek bu prensip çerçevesinde gerekli önlemleri almak ve ihtiyaçları sağlamak, aynı zamanda müvekkillerimizin işlerinin takip edilmesinde şeffaflık ilkemizin bir gereği olarak  sürekli bir şekilde tüm konularda kendilerini bilgilendirmek ve konuyu en iyi şekilde beraberce çözüme ulaştırmak.
    
    Müvekkillerimizin ve mesleki faaliyetimiz esnasında etkileşimde bulunduğumuz tarafların haklarına riayet ederek, halkımızın hukuka saygı ve adalet konusundaki bilinç düzeyini elimizden geldiğince yükseltmek.

 

Meya Hukuk | İletişim Bilgileri

  • Tel: 0412 228 1525
  • Fax: 0412 228 1525
  • Gsm:0531 611 33 22 | 0507 558 98 28
  • Email: info@meyahukuk.com
  • Adres:Mahabad Bulvarı No:2 Gold Office Büro No:14/40 Yenişehir/Diyarbakır

Yasal Uyarı

​İnternet sitemizdeki bilgi ve açıklamalar sadece bilgilendirme amaçlıdır. Sitemizde yer alan bilgiler reklam amaçlı değildir. Kullanılan bütün içerikler Meya Hukuk danışmanlık bürosuna aittir. Büromuzun açıkça yazılı izni olmadan logo ve sair bilgileri kullananlar hakkında yasal işlem yapılır. Bu siteyi ziyaret ederek yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılırsınız.